© 2019 Solomafest
Форум локального розвитку об'єднає 100 активних жителів Києва та Солом'янського району з метою обміну досвідом реалізації власних проектів та презентації інструментів розвитку громад.

Форум проходить у рамках SOLOMAFEST 2019 і за підтримки "Асоціації малого та середнього бізнесу Солом'янського району"

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації:
Зареєструватись
ПРОГРАМА ФОРУМУ
СУБОТА, 14 ВЕРЕСНЯ
Бізнес-центр VD MAIS, 2-й поверх
09:00 – 10:00
09:00 – 10:00
реєстрація учасників
10:00 – 10:30
10:00 – 10:30
відкриття форуму
модератори: Ігор Кравчишин, Ксенія Семенова
10:30 – 11:20
10:30 – 11:20
Панельна дискусія: Децентралізація в місті Києві: цілі, плани, перспективи
Модератор: Роман Грищук

Учасники:
Віталій Безгін, Дмитро Гурін, народні депутати, ініціатори законопроекту "Про столицю"
11:20 – 11:40
11:20 – 11:40
кава-брейк
11:40 – 12:00
11:40 – 12:00
Малий і середній бізнес: проблеми та вплив на розвиток громади
спікер: Ростислав Ручко, Голова Асоціації малого та середнього бізнесу Солом'янського району
12:00 – 12:30
12:00 – 12:30
Панельна дискусія: Містопланування та інфраструктура
модератор: дмитро столяренко

Учасники:
Олександр Рак, А+С, розкаже про інфраструктуру міста
Роман Сах, засновник платформи "Острів", розкаже про тактичний урбанізм
Анна Бондар, архітектор, депутат, розкаже про містопланування
12:30 – 13:00
12:30 – 13:00
ОСББ: нова якість життя у власному будинку та перший етап становлення активної громади міста
Спікер: Ірина Головатенко, керівниця "Перша міська школа ОСББ" у Києві
13:00 – 14:00
13:00 – 14:00
обід
14:00 – 14:20
14:00 – 14:20
Як створення публічних просторів зміцнює довіру в суспільстві: досвід ГО Місто-сад
Спікер: Євгенія Кулеба, засновниця Місто-сад
14:20 – 15:00
14:20 – 15:00
Панельна дискусія: освітні простори в місті
модератор: Ксенія семенова

Спікери:
Сергій колебошин, заступник голови комітету верховної ради з питань освіти, науки та інновацій
Сергій Бабан, директор 159 школи
Оксана Антощак, директор 275 школи
15:00 – 15:20
15:00 – 15:20
DIY Ревіталізація, або як Мешканці та Активісти власними руками відбудовують центр Варшави
Спікер: Дмитро Бірюков, засновник Dtech Poland, мейкер
15:20 – 15:40
15:20 – 15:40
Flower meadows as a way to cleaner cities
Спікер: Maciej Podyma, founder of Fundacja Łąka
15:40 – 16:00
15:40 – 16:00
кава-брейк
16:00 – 16:20
16:00 – 16:20
Батл про вуличне мистецтво
Учасники:
Дмитро Соловйов про радянський монументалізм
Гео Лерос про сучасне мистецтво в місті
16:20 – 17:00
16:20 – 17:00
Панельна дискусія: Інструменти демократії в дії
модератор: андрій єрофєєв

Учасники:
Сергій Лобойко, голова Центру розвитку інновацій, ідеолог Громадського бюджету
Ілона Мошелюк, автор проектів Громадського бюджету
Богдан Долінце, автор петиції про нічний громадський транспорт
владислав самойленко, urban initiatives crew
17:00 – 17:20
17:00 – 17:20
Міста: шлях від причини зміни клімату до її вирішення
Спікер: Оксана Алієва, координатор програм Фонду імені Гайнріха Бьолля
17:20 – 17:40
17:20 – 17:40
Сонячна електростанція на дахах Солом'янки?
Спікер: Андрій Зінченко, голова енергетичного кооперативу "Сонячне місто"
17:40 – 18:00
17:40 – 18:00
Чи має бути місто доступним для всіх?
Спікер: Альона Чигрин, засновниця організації "Бути особливим"
18:00 – 18:30
18:00 – 18:30
Велосипедний Київ
Спікери:
Яна Брик, Асоціація велосипедистів Києва
Ігор Іванов, киянин-велосипедист
18:30 – 19:30
18:30 – 19:30
Панельна дискусія: Солом'янський район 2030: концепція розвитку
Учасники:
Володимир Бялковський, в.о. голови Солом'янської РДА
Анна Пуртова, депутат Верховної Ради по 221 округу
Роман Грищук, депутат ­­Верховної ради по 222 округу
Ростислав Ручко, Голова Асоціації малого та середнього бізнесу Солом'янського району
19:30
19:30
нетворкінг
СПІКЕРИ
Роман Грищук
Народний депутат України
Віталій Безгін
Народний депутат України
Дмитро Гурін
Народний депутат України
Ірина Головатенко
Керівниця "Перша міська школа ОСББ" у Києві
Олександр Рак
Аналітик транспортних даних в А+С
Роман Сах
Засновник платформи "Острів"
Анна Бондар
Народний депутат України, архітектор
Ростислав Ручко
Голова Асоціації малого та середнього бізнесу Солом'янського району
Сергій Бабан
Директор школи №159
Оксана Антощак
Директор школи №275
Дмитро Бірюков
Засновник Dtech Poland, мейкер
Євгенія Кулеба
Засновниця "Місто-сад"
Maciej Podyma
Founder of Fundacja Łąka
Дмитро Соловйов
Фотограф проекту про радянський монументалізм
Гео Лерос
Народний депутат України
Сергій Лобойко
Голова ЦРІ,
ідеолог ГБ та e-dem
Ілона Мошелюк
Автор проектів ГБ
Богдан Долінце
Автор петиції про нічний громадський транспорт
Оксана Алієва
Координатор програм
Фонду імені Гайнріха Бьолля
Андрій Зінченко
Голова енергетичного кооперативу
"Сонячне місто"
Альона Чигрин
Засновниця організації "Бути особливим"
Яна Брик
Асоціація велосипедистів Києва
Ігор Іванов
Киянин-велосипедист
Воломир Бялковський
В.о. голови
Солом'янської РДА
Анна Пуртова
Народний депутат України
Сергій Колебошин
Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій
Владислав Самойленко
Urban Initiatives Crew
МОДЕРАТОРИ
Ігор Кравчишин
Ксенія Семенова
Андрій Єрофєєв
Дмитро Столяренко
Made on
Tilda